Перейти к содержимому

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области!

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области. Чтобы общаться на форуме, скачивать файлы и использовать другие возможности, Вам необходимо зарегистрироваться. Или войти под своим логином. Так же вы можете войти на форум через свою учетную запись в Facebook или Twitter.
Внимание!
Наш форум не поддерживает регистрацию с почтового сервера mail.ru, bk.ru, inbox.ru, list.ru, mail.ua! Если вы всё же решили использовать эту почту, и не получили письмо подтверждения, то возможно оно попало в спам. В этом случае не забудьте его отметить как не спам!
Проблемы с регистрацией? Читаем эту тему.
Чтобы сменить фон форума, внизу с лева нажмите "Изменить Стиль".
Форум полностью поддерживает Русский язык.

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Заседания квалификационной комиссии совместно с инспектором ГИЭ Украины в городе Одессе (Получение, продление позывного)

заседание квалиф комиссия одесса гиэ позывной получение продление повышение квалификация

Сообщений в теме: 104

#101
UY0FF

UY0FF

  Добрый модер

 • Модераторы
 • 1 102 сообщений
 • 135 тем
 • Позывной:URF4974
 • Категория:1
 • Old callsign:UR5FKC
 • Спец позывной:EN70FF
 • Гр. позывной:Мираж
 • LOC:KN56JN
 • Город:Одесса

Очередное заседание КТК состоится 18 ноября 2018 года в 11:00 . Место проведения прежнее. Просьба от Владимира Владимировича Смирнова (нашего инспектора ГИЭ) проинформировать про свой вопрос на КТК заранее в связи с тем что время проведения заседания очень ограничено из-за того что в 12:00 начинается работа конференции обособленного подразделения ЛРУ в одесской области.


Уходя на тот свет, не забудь выключить этот...

#102
UY0FF

UY0FF

  Добрый модер

 • Модераторы
 • 1 102 сообщений
 • 135 тем
 • Позывной:URF4974
 • Категория:1
 • Old callsign:UR5FKC
 • Спец позывной:EN70FF
 • Гр. позывной:Мираж
 • LOC:KN56JN
 • Город:Одесса
На официальном сайте ГО ЛРУ дана расширенная информация про организацию работы в КТК. Даны ссылки на экзаменационные вопросы, адреса областных КТК, а также многое другое. Цитирую в полном объёме -
 
Стосується формування КТК на 2019 рік
Шановні колеги,
 
Одним з важливих напрямків роботи нашої організації є співпраця та взаємодія з регіональними філіями Українського державного центру радіочастот (УДЦР) у питаннях формування і методичної підтримки діяльності кваліфікаційно-технічних комісій з визначення кваліфікації операторів аматорських радіостанцій (КТК).
 
На жаль, останнім часом ми з вами не приділяли належної уваги цій ділянці роботи. Якщо така співпраця і велась, то далеко не у всіх регіонах та, знову таки на жаль, без централізованої методичної і організаційної підтримки з боку нашої штаб-квартири.
 
Прийшов час виправити цю помилку. Адже присутність членів ЛРУ у КТК, а разом з тим тісна взаємодія та співпраця керівників відокремлених підрозділів ЛРУ з посадовими особами регіональних філій УДЦР, відіграє важливу роль у формуванні позитивного іміджу нашої організації. Крім того, значно спрощує отримання адміністративних послуг з підвищення категорій, оформлення СПС та УПС, отримання і продовження дозволів для пересічних членів Ліги на місцях.
 
Також мушу нагадати, що одним з базових критеріїв повноти та всеосяжності охоплення інтересів радіоаматорів України, за яким ЛРУ отримала виключне право членства у IARU, є участь представників національної організації у процедурах пов’язаних з визначенням кваліфікації та з ліцензуванням операторів аматорських радіостанцій.
 
Нагадаю що таке КТК, як саме і для чого відбуваються засідання цієї комісії.
 
Чинна законодавча база України у всіх питаннях пов’язаних з оформленням Дозволів на експлуатацію аматорських радіостанцій на 99,9% приведена у відповідність з європейськими стандартами. Це означає, що будь-який радіоаматор України має змогу звернутись до регіональної філії УДЦР з заявою про намір безкоштовно скласти кваліфікаційний іспит. На його вимогу буде проведено засідання КТК. У випадку успішного складання іспиту, що засвідчать своїми підписами присутні на засіданні члени КТК, радіоаматор на свій розсуд може або отримати Дозвіл (Ліцензію) українського зразка, або довідку міжнародного зразка – так званий гармонізований екзаменаційний сертифікат HAREC. Цей сертифікат дає змогу без жодних іспитів чи випробувань отримати радіоаматорську ліцензію у переважній більшості європейських країн.
 
Перелік питань (Екзаменаційна програма) для складання кваліфікаційного іспиту затверджений постановою Кабінету міністрів України та є невід’ємною частиною чинного Регламенту аматорського радіозв’язку, це додатки 3 і 4 до Регламенту. Фактично перелік питань розроблений за рекомендаціями CEPT T/R 61-02 (HAREC) та ERC REPORT 32 (NOVICE). Невелика відмінність полягає лише в малому відсотку питань стосовно особливостей української національної нормативної бази стосовно радіоаматорської служби.
 
Основні моменти щодо порядку складання іспиту закріплені у відповідному розділі Регламенту аматорського радіозв’язку. Коротко нагадаю. Є два переліка білетів. Для початківців – для третьої категорії. Та складніший, для другої і першої категорії. Білети для другої і першої категорії одні й ті ж самі. Єдина відмінність, для другої категорії не потрібно складати практичну частину – тест на знання телеграфа. Для першої категорії знання телеграфа є обов’язковим.
 
Регламент передбачає два способи складання теоретичної частити кваліфікаційного іспиту. Перший спосіб тестування паперові білети та письмова відповідь шляхом вибору однієї вірної відповіді з чотирьох запропонованих, по кожному питанню. Другий варіант це використання спеціально розробленого програмного забезпечення для персонального комп’ютера (підходить навіть самий простий ноутбук із Windows XP) , за аналогом тестів для отримання посвідчення водія. Другий варіант набагато зручніший як для складання іспиту, так і для самостійної підготовки до нього  та аналізу допущених помилок.
 
Програмне забезпечення створене фахівцями IARU. Переклад українською та адаптацію до національної нормативної бази виконано за підтримки штаб-квартири ЛРУ. Протягом 2017-2018 років здійснювалась дослідна експлуатація програмного забезпечення у Подільській філії УДЦР. За результатами дослідної експлуатації ми отримали 100% позитивний висновок.
 
За умови використання комп’ютера робота членів КТК значно спрощується. Фактично їм залишається лише своєю присутністю засвідчити відсутність можливих зловживань, об’єктивність та неупередженість по відношенню до кандидата на отримання або підвищення категорії.
 
З чинною нормативною базою можна ознайомитися за посиланнями http://vovlru.cc.ua/ktk.html
 
Окремо наведу посилання на білети. Можна роздрукувати і користуватися для підготовки. До речі, наполегливо раджу ознайомитися навіть досвідченим аматорам, гарантую – взнаєте багато нового і корисного для себе.
 
ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ у вигляді тестів (питання із вибором однієї вірної відповіді із чотирьох запропонованих) для операторів АРС першої та другої категорій (для гармонізованого екзаменаційного сертифіката радіоаматора (HAREC) з урахуванням рекомендації T/R 61-02) - http://vovlru.cc.ua/HAREC.html
 
ЕКЗАМЕНАЦІЙНІ БІЛЕТИ у вигляді тестів (питання із вибором однієї вірної відповіді із чотирьох запропонованих) для радіоаматорів-початківців (з урахуванням звіту ERC REPORT 32) - http://vovlru.cc.ua/NOVICE.html
 
Програмне забезпечення для 1-ї та 2-ї категорії http://vincup.cc.ua/HAREC.exe
 
Програмне забезпечення для 3-ї категорії http://vincup.cc.ua/NOVICE.exe
 
Не потребує виконання жодних процедур зі встановлення. Достатньо просто завантажити та запустити на виконання подвійним кліком лівої кнопки мишки.
 
Штаб-квартира ЛРУ вже здійснила певні кроки, та у подальшому вживатиме певних заходів на рівні УДЦР (м.Київ) для широкого впровадження цих навчально-методичних матеріалів в організації роботи КТК.
 
Участь у роботі КТК це високий рівень довіри, це престиж. Крім того, це гарний майданчик для встановлення корисних контактів і дружнього спілкування з працівниками регіональних філій УДЦР що безпосередньо займаються радіоаматорським напрямком.
 
Формування особового складу представників від ЛРУ у КТК це право та зона відповідальності керівника відокремленого підрозділу. Зазвичай, він особисто очолює цей список.
 
У вкладеному файлі ви знайдете зразок клопотання на ім’я начальника вашої регіональної філії УДЦР з приводу включення представників від вашого відокремленого підрозділу у склад КТК на наступний, 2019-й рік.
 
Рекомендую подавати список не менше ніж 5-10 осіб. Адже не всі і не завжди зможуть бути присутніми на засіданні. Засідання буде правомочним якщо у ньому візьме участь не менше трьох членів КТК.
 
Звертаю вашу увагу, що у випадку коли у вашому регіоні історично формується декілька КТК, наприклад, Дніпро та Кривий Ріг або Полтава та Кременчук, у клопотанні потрібно надати пропозиції з особовим складом по формуванню усіх цих місцевих комісій.
 
Листи-клопотання потрібно підписати та завірити печаткою. Можна надіслати поштою, бажано з повідомленням про вручення. Можна надати особисто в канцелярію регіональної філії УДЦР, у такому випадку не забутьте отримати вхідний номер на своїй копії.
 
Крім того, в обов’язковому порядку, прошу надіслати скан-копію листа-клопотання (можна фотографію на камеру мобільного) на мою адресу електронної пошти
 
 
 
 
Деякі регіональні філії формують склад КТК на наступний рік вже у першій декаді грудня. Тому часу мало. Клопотання потрібно спрямувати до кінця листопада. Чим раніше – тим краще.
 
За досвідом двох минулих років, в окремих регіонах керівники відокремлених підрозділів ЛРУ не завжди знаходили спільну мову зі співробітниками УДЦР, відповідно ЛРУ не мала представництва у КТК в цих регіонах. Наше з вами завдання зробити так, щоб більше такі ситуації не повторювались. Як результат проведеної нашою штаб-квартирою роботи ми вже маємо потужну підтримку нашої позиції в УДЦР (м.Київ) та навіть у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
 
Для контролю, на початку грудня, ми спрямуємо до УДЦР (м.Київ) зведений список наших представників у склад КТК по всіх регіонах.
 
З повагою,
Сергій UT9NA
 
Довідково.  Контакти регіональних філій УДЦР.
 
Український державний центр радіочастот
Україна, м. Київ, 03179
проспект Перемоги, 151
Телефон: (044) 422-85-85
Факс: (044) 422-81-81
 
Західна філія УДЦР
79018, м. Львів, вул. Стороженка 20
тел.: (032) 235-02-43
факс: (032) 237-42-02
 
До складу філії входять:
 
Волинський обласний відділ
43025, м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 41-б
тел.: (0332) 28-14-16
 
Рівненський обласний відділ
33018, м.Рівне, вул. Курчатова, 18-а
тел.: (0362) 23-35-44
(0362) 62-10-40
(0362) 62-56-98
 
Тернопільський обласний відділ
46023, м. Тернопіль, вул. Київська, 14/104,
тел.: (0352) 43-47-54
 
Карпатська філія УДЦР
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 30-Б,
тел.: (0342) 75-02-90, 75-04-76, факс: 55-32-14
 
До складу філії входять:
 
Закарпатський обласний відділ
88017, м. Ужгород, вул. Павлова, 16,
тел.: (0312) 64-29-21
 
Чернівецький обласний відділ
58013, м. Чернівці, вул. Рівненська, 5-а, а/с 22,
тел.: (0372) 95-55-09
 
Подільська філія УДЦР
21050, м.Вінниця, вул. Соборна, 59, офіс 900;
поштова адреса: 21050, м.Вінниця вул. Соборна 8, а/с 8214;
тел./факс: (0432) 53-06-58, 53-01-53, 61-14-12
 
До складу філії входять:
 
Житомирський обласний відділ
10003, м. Житомир, вул. Котовського, 6, кв.1,
тел./факс: (0412) 41-85-50; (0412) 41-81-20;
 
Хмельницький обласний відділ
29013, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 109,
тел.: (0382) 72-07-98; 72-01-65; 65-60-23
 
Північно-Східна філія УДЦР
61010, м.Харків, вул. Гольдбергівська, 63
тел.: (057) 732-24-03
 
До складу філії входять:
 
Полтавський обласний відділ
36011, м. Полтава, вул. Володарського, 3
тел.: (05322) 2-99-93,
факс.: (05322) 2-76 40
 
Сумський обласний відділ
40034, м. Суми, пр-т М.Лушпи, 43/2
тел.: (0542) 60-39-80
тел./факс: (0542) 60-39-92
 
Чернігівський обласний відділ
14000, м.Чернігів, вул. Примакова, 20,
тел.(04622) 4-00-85,
тел./факс (04622) 4-02-50
 
Центральна філія УДЦР
49064, м. Дніпро, проспект Cергія Нігояна, 41,
тел.: 056 770-80-10
факс: 056 770-80-10
· приймальна: 050-361-84-05;
· бухгалтерія: 050-360-46-74 ( договори та акти виконаних робіт).
 
До складу філії входять:
 
Донецький обласний відділ
49064, м. Дніпро, проспект Cергія Нігояна, 41
тел.: (056) 770-80-10
факс: (056) 770-80-10
 
Запорізький обласний відділ
69001, м. Запоріжжя, вул. Нижня, 48,
тел./факс: (061) 224-55-09
 
Кіровоградський обласний відділ
25009, м. Кропивницький, вул. Зої Космодем’янської, 5,
тел.: (0522) 33-19-98
 
Черкаський обласний відділ
18002, м. Черкаси, вул. Гоголя, 287,
тел. (0472) 37-53-05,
тел.: (0472) 37-53-05
 
Південна філія УДЦР
65059, м. Одеса, вул. Краснова, 14, кв.33
тел./факс: (0482) 67-34-08
 
До складу філії входять:
 
Миколаївський обласний відділ
м. Миколаїв, вул. 7-а Слобідська, буд.70-в
Тел: (0512) 55-06-37
Факс: (0512) 57-50-57
 
Херсонський обласний відділ
73009, м. Херсон, вул. Нафтовиків, 5,
Тел./факс: (0552) 42-25-50, (0552) 42-25-35
 
Донецька філія УДЦР
49064, м. Дніпро, проспект Cергія Нігояна, 41,
тел.: 056 770-80-10
факс: 056 770-80-10
· приймальна: 050-361-84-05;
· бухгалтерія: 050-360-46-74 ( договори та акти виконаних робіт).
 
Луганська філія УДЦР
61010, м.Харків, вул. Гольдбергівська, 63
тел.: (057) 732-24-03
 
 
 
 
 
 
 
Лист КТК 2019

Уходя на тот свет, не забудь выключить этот...

#103
serk

serk

  Завсегдатый

 • Пользователи
 • 120 сообщений
 • 6 тем
 • Позывной:HY
 • Город:Одесса

DMR зарегистрировать, когда следующая КТК ?

или так быстро регистрировать не обязательно? 

типа даётся не 10 дней а 10 лет :)

Ведь это же лишнюю бумагу изводить только...#104
UY0FF

UY0FF

  Добрый модер

 • Модераторы
 • 1 102 сообщений
 • 135 тем
 • Позывной:URF4974
 • Категория:1
 • Old callsign:UR5FKC
 • Спец позывной:EN70FF
 • Гр. позывной:Мираж
 • LOC:KN56JN
 • Город:Одесса
Первое заседание КТК в 2019 году состоится 17 февраля . Место и время проведение - const.
 • serk, UX2FX и UR5FIL это нравится
Уходя на тот свет, не забудь выключить этот...

#105
UY0FF

UY0FF

  Добрый модер

 • Модераторы
 • 1 102 сообщений
 • 135 тем
 • Позывной:URF4974
 • Категория:1
 • Old callsign:UR5FKC
 • Спец позывной:EN70FF
 • Гр. позывной:Мираж
 • LOC:KN56JN
 • Город:Одесса
Очередное заседание КТК состоится 26 мая 2019 года в 12:00 . Место проведения прежнее.
Уходя на тот свет, не забудь выключить этот...

Темы с аналогичным тегами заседание, квалиф, комиссия, одесса, гиэ, позывной, получение, продление, повышение, квалификация

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных