Перейти к содержимому

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области!

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области. Чтобы общаться на форуме, скачивать файлы и использовать другие возможности, Вам необходимо зарегистрироваться. Или войти под своим логином. Так же вы можете войти на форум через свою учетную запись в Facebook или Twitter.
Внимание!
Наш форум не поддерживает регистрацию с почтового сервера mail.ru, bk.ru, inbox.ru, list.ru, mail.ua! Если вы всё же решили использовать эту почту, и не получили письмо подтверждения, то возможно оно попало в спам. В этом случае не забудьте его отметить как не спам!
Проблемы с регистрацией? Читаем эту тему.
Чтобы сменить фон форума, внизу с лева нажмите "Изменить Стиль".
Форум полностью поддерживает Русский язык.

Фотография

КВ портал - Положення про дні активності ювілейних радіостанцій EN25RIA, EN25BRIA, EN25NRIA, EN25TRIA, EN25XRIA на честь 25 річчя Медіа корпорації RI


В этой теме нет ответов

#1
News

Дні активності ювілейних радіостанцій EN25RIA, EN25BRIA, EN25NRIA, EN25TRIA, EN25XRIA будуть проходити на всіх аматорських КХ та УКХ діапазонах усіма видами випромінювання на честь святкування 25 річчя Медіа корпорації RIA та видання у 1993 році першої газети RIA.

Організатори – Медіа корпорація RIA (президент Олександр Човган UT5NY) та колективи радіоаматорів Вінницької, Житомирської, Тернопільської, Чернігівської та Хмельницької областей.

Час проведення – з 00-00 UTC 18 червня до 00-00 UTC 24 червня 2018 року.


Засновано ювілейний диплом "RIA – 25 years”, для отримання якого необхідно провести 10 радіозв’язків з ювілейними радіостанціями. Повторні радіозв’язки зараховуються на різноманітних діапазонах та різними видами випромінювання. Диплом безкоштовний та видається в електронному вигляді.

Проводиться конкурс на проведення максимальної кількості радіозв’язків з ювілейними радіостанціями RIA. Переможці в категоріях MIX, CW, SSB, DIGITAL будуть відзначені пам’ятними дошками, а кращі в TOP по 25 радіостанцій - спеціальними дипломами. Будуть також нагороджені найкраща молодіжна радіостанція (до 18 років), краща радіостанція з областей, де видається газета RIA (Вінницька, Житомирська, Тернопільська, Хмельницька області), краща ювілейна радіостанція та кращий її оператор, а також буде розіграний в лотерею спеціальний приз серед учасників що потрапили у TOP 100 в категорії MIX.


Звіти для отримання Диплома та участі у конкурсі відсилати у вигляді виписки з апаратного журналу на електронну адресу 25ria@ukr.net до 26.06.2018 р.

Підсумки конкурсу, таблиці досягнень, імена переможців і заслужені ними нагороди можна буде побачити на сайті  https://hamlog.com.ua  

Також через сайт  https://hamlog.com.ua можна буде в режимі ONLINE слідкувати за результатами роботи ювілейних радіостанцій та результатами роботи будь якої радіостанції, а також отримати дипломи в автоматичному режимі.


Спеціальний приз буде розіграний 28 червня 2018 року під час святкового шоу, присвяченого 25 річчю корпорації RIA яке буде проводитися у Вінниці. Всі учасники днів активності запрошуються на святкове шоу 28 червня у Вінницю, яке відбудеться у парку біля Вишенського озера. Головний приз, який буде розіграний в лотерею серед усіх учасників свята - путівка до Європи.


73! Віталій, UT7NWЧитать дальше
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных