Перейти к содержимому

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области!

Добро пожаловать на Первый форум сообщества радиолюбителей Одессы и Одесской области. Чтобы общаться на форуме, скачивать файлы и использовать другие возможности, Вам необходимо зарегистрироваться. Или войти под своим логином. Так же вы можете войти на форум через свою учетную запись в Facebook или Twitter.
Внимание!
Наш форум не поддерживает регистрацию с почтового сервера mail.ru, bk.ru, inbox.ru, list.ru, mail.ua! Если вы всё же решили использовать эту почту, и не получили письмо подтверждения, то возможно оно попало в спам. В этом случае не забудьте его отметить как не спам!
Проблемы с регистрацией? Читаем эту тему.
Чтобы сменить фон форума, внизу с лева нажмите "Изменить Стиль".
Форум полностью поддерживает Русский язык.

Фотография
- - - - -

Конференции "соседей" по ОО ЛРУ


В этой теме нет ответов

#1
UY0FF

UY0FF

  Добрый модер

 • Модераторы
 • 938 сообщений
 • 116 тем
 • Позывной:URF4974
 • Категория:1
 • Old callsign:UR5FKC
 • Спец позывной:EN70FF
 • Гр. позывной:Мираж
 • LOC:KN56JN
 • Город:Одесса

У Запоріжжі відбулася конференція радіоаматорів

Минулої суботи, 9 грудня, у актовій залі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася щорічна конференція Запорізького обласного відділення Ліги радіоаматорів України.
До початку конференції зареєструвалося 45 делегатів, які представляли інтереси 116 радіоаматорів Запоріжжя та області.

 

Присутні вислухали звіт Ради ЗОВ ЛРУ за 2017 рік (доповідачем виступив керівник організації Ігор Сєріков UT7QF), а також звіт ревізійної комісії, який представив Валерій Агєєнко UT5PI). Ігор Дмитрович також поділився інформацією та враженнями після відвідання позачергової конференції ЛРУ, що відбулася у м. Києві у вересні цього року, зокрема ознайомив присутніх з уставом ГО ЛРУ.
У відповідності з п.8.1 та 8.2 нового Уставу ЛРУ, на конференції Запорізького обласного відділення одноголосно прийнято рішення щодо реорганізації ЗОВ ЛРУ у відповідності з діючим законодавством України.
Відтепер нова назва відділення звучить наступним чином: «Запорізький обласний відокремлений підрозділ громадської організації «Ліга радіоаматорів України».
Керівником новоствореного запорізького підрозділу делегати одноголосно обрали молодого запорізького радіоаматора – Олега Лижника UT3QZ. А Ігора Сєрікова UT7QF затверджено представником від запорізького ВП до Ради ГО ЛРУ. Обрано склад Ради ЗО ВП ГО ЛРУ, а також ревізійної комісії.
Наприкінці конференції було прийнято рішення щодо продовження святкових привітань радіоаматорів-ветеранів області.
Просимо своєчасно сплачувати членські внески! Нагадуємо, що Національне QSL бюро у м.Києві буде обслуговувати лише тих, хто сплатив внесок на 2018 рік.
Рада ЗОВ ЛРУ

http://vovlru.cc.ua/


Уходя на тот свет, не забудь выключить этот...
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных